Advox Studio

Ponad 14 lat doświadczenia, którego nie zawahamy się użyć

Jesteśmy partnerem w eCommercowej rewolucji. Jako software house prowadzimy naszych klientów krok po kroku przez cały proces projektowania i wdrażania zaawansowanych systemów IT. A te nie tylko działają, ale przede wszystkim generują zyski i pomagają w budowaniu pozytywnych doświadczeń. To jak, poznamy się?

wspólne zdjęcie pracowników Advox Studio

Doświadczenie, innowacje, rozwój - krótkie info o nas

Z grupki pasjonatów w pokaźny software house z setką udanych projektów - tak w skrócie przedstawia się nasza historia. Dla nas Advox Studio to przede wszystkim zgrany zespół, zaangażowanie i wiara w to, że każdy problem da się rozwiązać. U nas po prostu działa!

90 +
ludzi na pokładzie
14 +
lat psujemy internet
300 +
wysłanych w kosmos projektów
1
pocieszny buldog :)

Istniejemy na rynku od 2009 roku, a już od ponad 5 lat świadczymy nasze usługi jako certyfikowana agencja Magento. Specjalizujemy się w tworzeniu i rozwoju eCommerce na platformie Magento oraz wdrażaniu wielu innych usług, funkcjonalności i produktów IT, dzięki którym Twój eCommerce rośnie i zostawia konkurencję daleko w tyle.

  • Potrzebujesz PWA? Nie ma problemu.
  • Frontend w React'cie? Zrobimy.
  • A może customowy portal w Symfony? Trafiłeś pod dobry adres.

Realizujemy projekty dla średnich i dużych firm z wielu branż B2B oraz B2C - m.in. fashion&beauty, papierniczo-biurowej, fitness czy spożywczej. Wciąż nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

Z tym zespołem
przenosimy góry!

PM team

Zarządzamy, pilnujemy terminów...

Dbamy, by potrzeby klienta nie zgubiły się w linijkach kodu.

DEVELOPMENT team

U mnie działa, pewnie wina neta...

Przekładamy słowa na kod... O, Enter i gotowe! Proste?

TESTERZY team

Sprawdzamy, zatwierdzamy....

Ręka na pulsie i nastawienie krytyka. Jak ma śmigać, to niech śmiga!

MARKETING team

Lajki, followy,
i konwersje....

Dbamy o to, by było głośno... Nie tylko w biurze!

HR team

Zatrudniamy, zarządzamy....

Łowcy talentów, powiernicy tajemnic - słuchamy i dbamy.

UX/UI team

Make the logo bigger!

Czyli jednak pierwsza wersja?

FRONTEND team

Poznasz nas po okładce

Ładne? A dziękujemy :)

Każda współpraca to dla nas nowe wyzwanie

Nic dodać, nic ująć
- cała prawda o Advoxach

Od 2009 roku zajmujemy się wdrażaniem i rozwijaniem projektów eCommerce. Jako certyfikowana agencja Magento wyrośliśmy z kilkuosobowego zespołu freaków eCommerce w doświadczony Software House. W biurach w Polsce i UK pracuje już ponad 80 osób.

Historia naszego rozwoju jest równie dynamiczna jak rynek eCommerce. Nie wierzysz? Sprawdź!

Advox team

2009

Wszystko musi mieć swój początek

Wody odeszły, poród przeprowadzony bezboleśnie, w końcu Advox Studio pojawia się na świecie - czy rynek IT był na to gotowy? W trakcie, gdy na świecie niektórzy mogli korzystać z iPhonów pierwszej generacji, my jako agencja interaktywna najpierw raczkowaliśmy, by później stawiać pierwsze kroki w webdesignie, analityce internetowej oraz reklamach PCC. Co to były za czasy!

 

2010

Zaznaczamy swoją obecność na rynku IT

Czym jest firma działająca w Internecie bez portfolio pełnego zrealizowanych projektów i ciekawych case studies, prawda? Na szczęście nasze współprace z klientami kończą się budowaniem, a nie paleniem mostów. Bazy się tworzą, strony stawiają, karuzela się kręci i oby nie przestała.

grafika w biurze Advox

2011

Projekty internetowe? To jest to!

Wiadomo - przed działaniem trzeba zebrać zespół. W rejs na wzburzonym morzu pełnym dynamicznych zmian w świecie Internetu wyrusza z nami 5 developerów Magento oraz PHP Zend Framework. Z takim teamem nie straszne żadne fale!

Advox podczas integracji na paintball Iza przy pracy podczas projektowania

2012

Prawie jak Drużyna Pierścienia

Robota wręcz pali się w rękach - dlatego nasz zespół developerów powiększa się o 3 nowe osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami. Teraz możemy udać się do Mordoru (czyt. podbić eCommerce)!

logo Advox pracownicy Advox integracja Advox

2013

8-osobowa drużyna? Stare czasy

Nieustannie rośniemy w siłę - zwłaszcza widząc zapotrzebowanie wśród klientów na realizowane przez nas projekty. Na naszym pokładzie mamy już aż 12 osób: uzbrojonych po zęby w profesjonalne narzędzia i metodologie, energicznych i niezwykle zmotywowanych do pracy. A to wszystko po to, by realizować wszelkie wymagania naszych klientów!

tabliczka z napisem - Kawa dla milorda Tshirt Advox

2014

Advox Studio? Znam/słyszałem/pracuję tam

Po pierwsze, coraz większe i ambitniejsze projekty. Po drugie, rozpoznawalni klienci. Po trzecie, ciągle rozrastający się i podnoszący swoje kwalifikacje oraz umiejętności zespół. Skąd to wszystko? Dzięki zbudowanemu przez nas potencjałowi oraz staraniom o jak najlepszą atmosferę pracy. Każdy chciałby u nas pracować i powierzyć nam swój sklep internetowy!

prezentacja Advox podczas Meet Magento Poland 2014

2015

Wszystkie bugi pokonamy

Z 20 szablami na pokładzie jesteśmy gotowi walczyć z codziennymi wyzwaniami, jakie stawia przed nami rozwijająca się niezwykle dynamicznie branża eCommerce! Rośniemy w siłę, rozszerzamy działalność, nieustannie dążymy do tego, by po prostu być najlepszym.

neonowa lampa Magento tabliczka z napisem - Ładnie witamy w Advox

2016

Kryzys demograficzny? Nas się nie ima!

Od kilkuosobowego teamu do prawdziwej rodziny liczącej aż 25 osób - tak zmienił się Advox w ciągu zaledwie 5 lat. A to nie wszystko, bowiem kolejne magentowe dzieci już w drodze… Na pewno nie zabraknie dla nich projektów, nad którymi będą mogły pracować!

cukierki krówki z logo Advox Armand oraz Sławosz podczas eventu Magento

2017

Zdobywamy kolejne szczyty

Nie tylko górskie (dosłownie!), ale również w tworzeniu sklepów internetowych na platformie Magento 2. Co więcej, od ponad pół roku możemy się chwalić tytułem Magento Associate - a zdecydowanie jest czym!

stoisko targowe Advox team Advox podczas targów Magento

2018

Nowa era: Blacharska 11

Nie boimy się żadnych zmian - ani dużych, ani małych! Magento staje się częścią Adobe, a my przenosimy się do nowego centrum operacyjnego z uwagi na wzmożony rozwój firmy (zwłaszcza pod względem pracowników). Od teraz możecie nas znaleźć w Poznaniu na Blacharskiej 11!

wejście główne do siedziby głównej Advox w Poznaniu zespół Advox podczas eventu Windows torty urodzinowe dla pracowników Advox

2019

Rozwój, rozwój, rozwój…

Jest nas już ponad 50! Nie możemy uwierzyć w to, jak szybko rozrosła się nasza advoxowa rodzinka. Ale duża liczba pracowników to nie wszystko - znaczenie ma również to, że nieustannie się rozwijamy. Nasi developerzy po kolei zdobywają certyfikaty Magento 2, stając się jeszcze lepszymi specjalistami w branży IT.

urodzinowa impreza pracownika Advox zdjęcie grupowe zespołu Advox podczas targów Magento skarpetki Advox

2020

W życiu nie zapamiętam tych wszystkich imion

Uffff, nasz zespół HR wręcz opada z sił - zapotrzebowanie na nowych pracowników jest tak duże, że ma pełne ręce roboty. Na szczęście nasi wytrwali rekruterzy nigdy nie zawodzą - a Advox to już nie 5 czy 20 pracowników, ale aż 60! Ale nie martw się, korpo się nigdy nie staniemy.

off-road podczas integracji firmowej Advox paintball podczas integracji firmowej Advox

2021

Pandemia nam nie straszna

Pandemia najważniejszym hasłem 2021 roku? Nie w naszym przypadku! U nas zdecydowanie króluje dotychczas niewykorzystywany język programowania - Python! Aż chciałoby się stwierdzić, że to prawdziwa rewolucja w naszej działalności, prawda? Tak właśnie było!

wspólny obiad podczas wyjazdu integracyjnego Advox Honda z brandingiem Advox stoisko Advox podczas PHPers Summit 2021

2022

Za dużo, by opowiedzieć w kilku zdaniach…

Ciągle rośniemy w siłę - a ułatwiają nam to nowe technologie i partnerstwa (zaczęliśmy stawiać sklepy na Shopware!), dobrze zintegrowany zespół oraz kolejni specjaliści zdobywający branżowe certyfikaty. W międzyczasie wypuszczamy ebooki, organizujemy webinary i bierzemy udział w eventach, dzieląc się wartościową wiedzą.

2023

Kolejny rok, nowe wyzwania

W 2023 roku stawiamy na ekspansję na rynki międzynarodowe. Możecie spotkać nas np. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, gdzie odwiedzamy branżowe targi, poznajemy najnowsze trendy, nawiązujemy nowe kontakty i partnerstwa. Natomiast w biurowym zaciszu nieustannie doskonalimy nasze umiejętności i poznajemy nowe technologie, tworząc projekty dla liderów branży eCommerce.

wspólny obiad podczas wyjazdu integracyjnego Advox Honda z brandingiem Advox

Dalsza część historii właśnie się pisze…
Może chcesz zostać jej częścią?

Volcano - Magento 2 eCommerce
Aleksandra Dąbrowska, E-Commerce Manager, @VCO S.A.

"Nasze potrzeby i sugestie odnośnie zmian w eCommerce zostały wysłuchane, (…) a dzięki doświadczeniu i umiejętnościom developerów - z sukcesem wdrożone."

Czytaj dalej