Symfony development

Framework, który ułatwia życie

Symfony to lider wśród frameworków języka PHP: najpopularniejszy, elastyczny oraz zapewniający wydajność i szybkość działania. Podczas powstawania tego frameworku twórcom towarzyszyła misja, by Symfony spełniał potrzeby programistów. Celem było, aby w sposób efektywny oraz intuicyjny pozwalał tworzyć zarówno proste strony WWW, jak i zaawansowane aplikacje webowe.

Dlaczego Symfony?

Symfony jest dostępny na licencji open source. Środowisko programistyczne pokochało go m.in. za to, że skraca czas pracy nad stworzeniem oprogramowania. Jest także atrakcyjny biznesowo - klienci, którzy decydują się na Symfony development, mogą spodziewać się szybkich i konkurencyjnych cenowo efektów.

Elastyczność

Framework Symfony, dzięki oparciu na modelu open source, skupił wokół siebie społeczność programistów, którzy cały czas współtworzą oraz pracują nad rozwojem i jakością narzędzi. Tworzone rozwiązania pozwalają na przygotowanie witryny idealnie dopasowanej do współczesnych wymagań.

Symfony łatwo dostosować do potrzeb klientów przy pomocy narzędzi pozwalających poszerzyć funkcje napisanego już kodu. Symfony umożliwia także tworzenie oprogramowania na kilka sposobów w zależności od tego, czy zależy Ci na rozbudowanej, wielofunkcyjnej aplikacji, czy stworzeniu pojedynczej funkcjonalności w już istniejącym projekcie. Symfony idealnie sprawdza się więc jako framework do tworzenia zarówno małych, jak i większych projektów internetowych. Wystarczy wspomnieć, że tej technologii zaufały takie marki jak BBC, MTV czy BlaBlaCar.

Szybkość

Symfony dostosowuje się do szybkiego tempa współczesnego świata - zwłaszcza w zakresie rozwoju technologii. Ten framework kładzie duży nacisk na szybkość pracy, proponując szereg użytecznych narzędzi. Mniej zadań dla specjalistów wiąże się z kolei z niższym kosztem utrzymania i testowania strony.

Bezpieczeństwo

Strony i aplikacje napisane w oparciu o Symfony charakteryzują się dużym bezpieczeństwem i rzadko padają ofiarą ataków hakerskich.

Prostota i wsparcie techniczne

Regularne aktualizacje stanowią o przewadze Symfony nad innymi frameworkami. Dokumentacja tej technologii w środowisku programistów jest uznawana za najpełniejszą. Pozwala na lepsze rozumienie kodu, a w efekcie - osiągnięcie lepszych rezultatów.

Dlaczego Advox?

Advox Studio jako software house z kilkunastoletnim doświadczeniem może pochwalić się wieloma rozbudowanymi projektami opartymi na Symfony. W naszym zespole mamy Symfony developerów, których praktyczna znajomość technologii jest na bardzo wysokim poziomie.

Odkryj nasze projekty

Case studies

Masz pomysł?

Chętnie wcielimy go w życie! Napisz do nas

Ta strona korzysta z plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. W celu określenia uprawnień plików cookies edytuj ustawienia w swojej przeglądarce.