"Wróciłem tu, to o czymś świadczy" ~ Krzysztof, DevOps

Tak, u nas każdy dzień jest przygodą. Taką z happy endem. A wypadki przy pracy? Spokojnie, mamy na to sposoby oraz narzędzia, a przede wszystkim utalentowanych ludzi. Dołącz do ekipy i stań się częścią ambitnego oraz zgranego zespołu. Sprawdź, czy nie szukasz właśnie nas (a my Ciebie).

Przejdź do listy ofert!

Perfect match? Poznajmy się bliżej

Advox Studio założyli w 2009 roku pasjonaci programowania, a także dobrych i skutecznych rozwiązań IT. Z eCommercowych geeków wyrośliśmy na doświadczony software house. Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem i rozwijaniem projektów eCommerce oraz kompleksową obsługą projektów IT. Celujemy w średnie i duże firmy. Nasza firma dzieli się na kilka zespołów:

 • Magento/Adobe Commerce,
 • Python,
 • Symfony Framework,
 • UX/UI,
 • Front-end development (ReactJS, Angular).

 

Wspierają nas także działy:

 • marketingu,
 • sprzedaży,
 • zarządzania projektami,
 • zarządzania biurem,
 • QA,
 • HR.

 

Na naszym pokładzie jest już ponad 80 osób. I ciągle rośniemy!

Czas na konkret - dlaczego my?

 • niekorporacyjna atmosfera pracy. Tak, wiemy, że większość firm tak się przedstawia. Ale u nas jest to zupełnie szczere! ASAPY, wydłużone ścieżki akceptów, pionowa struktura - to po prostu nie dla nas. Z wytężoną pracą wolimy łączyć zaufanie do pracowników i luźną atmosferę.
 • elastyczne godziny i tryb pracy. Sowy i skowronki, introwertycy na trybie zdalnym i miłośnicy biurowej kawy oraz klimatyzacji - whatever works! :)
 • młody, dynamiczny… Wróć! To nie korpo - my wieku nikomu nie wypominamy. W naszym zespole znajdują się zarówno doświadczeni specjaliści, jak i początkujący. Wierzymy, że tylko taka synergia pozwala na zadowalające efekty i skuteczną naukę zespołu.
 • szybcy i zwinni. Sprinty z przeszkodami to nasza rozgrzewka. Jesteśmy cały czas w Agile’owym ruchu. Nadążysz?
 • efekty - to właśnie one się dla nas liczą. Jasne jest, że każdy popełnia błędy. Dzięki pracy w JIRA szybko je wyłapiemy, poprawimy i pójdziemy do domu ;)

4, 3, 2, 1... Advox!

Krótko i na temat. Porozmawiamy, sprawdzimy Twoje umiejętności i damy Ci znać, kiedy możesz zacząć :)

04
Zgłoś się
Wyślij nam swoje CV - lubimy zacząć od konkretu. Damy Ci jak najszybciej znać, czy idziemy dalej razem :)
03
Porozmawiaj
W siedzibie lub online. Daj się poznać i opowiedz o dotychczasowym doświadczeniu czy projektach, ale także o tym, co lubisz robić poza pracą :)
02
Rozwiąż zadanie *
Twoja osobowość nas oczarowała? Teraz czas na sprawdzenie umiejętności.

*PS. Ten etap jest opcjonalny i nie zawsze występuje.
01
It’s time to say hello/goodbye
Wersja 1: No dzień dobry!

Wersja 2: Telefon i naprawdę rzetelny feedback. Może spotkamy się w przyszłości?
 
 

Nie samą pracą...

Zdrowa rywalizacja - nie mamy nic przeciwko! Widać to szczególnie w codziennych rozgrywkach w piłkarzyki, w których walka trwa do ostatniego “ładuj!”. Gwarantujemy, że szybko osiągniesz w tej grze mistrzowski level. Ale piłkarzyki to dopiero początek całej listy atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym biurze…

Multisport
w pełni opłacony pakiet, który zapewnia szeroki dostęp do różnorodnych aktywności fizycznych.
Opieka medyczna
w pełni opłacony pakiet podstawowy oraz możliwość jego rozszerzenia dla siebie i bliskich w atrakcyjnych cenach.
Chillroom
wyjątkowe miejsce w naszym biurze, gdzie zrelaksujesz się, grając w piłkarzyki, ping ponga, PS5 i nie tylko…
Masaże
futurystyczny fotel masujący i wizyty masażystki w piątki gwarantują chwilę odprężenia dla ciała i umysłu.
Budżet szkoleniowy
masz na oku wartościowy kurs lub branżową konferencję? Chętnie pomożemy Ci w zdobywaniu nowych kompetencji.
Wsparcie psychologiczne
dbamy także o Twój komfort psychiczny. W pełni anonimowo możesz skorzystać z dofinansowania wizyt w poradni psychologicznej.
Integracje
poza firmowymi wydarzeniami, na Ciebie i Twój zespół czeka budżet integracyjny, który możecie wykorzystać, by ciekawie spędzić razem czas.
Biblioteczka
niezależnie od Twoich preferencji literackich, w naszej bibliotece znajdziesz różnorodność gatunków. Brakuje Ci jakiejś pozycji? Uzupełnimy kolekcję!
Przekąski
w biurze czeka na Ciebie bogaty wybór przekąsek, w tym słodkości, świeże owoce i pyszne soki dostępne na każdym piętrze.
Język Angielski
raz w tygodniu możesz spotkać się na zajęciach z native speaker’em, podczas których udoskonalisz swoje umiejętności językowe.
Ogródek
praca na świeżym powietrzu, maliny i pomidorki prosto z krzaczka i wspólny grill w letni wieczór. To wszystko czeka w naszym ogródku!
Elastyczne godziny pracy
wstajesz wcześnie czy cenisz powolne poranki? W Advox możesz zacząć pracę między 7 a 10, dopasowując ją do swojego stylu życia.

Advox team w akcji

Zainteresowaliśmy Cię?

Jeśli nie mamy obecnie żadnych ogłoszeń dla Ciebie, ale czujesz że powinieneś tu być, napisz do Pawła, z naszego działu HR :).

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx