Analiza przedwdrożeniowa

Przygotuj swój sukces

Dobre przygotowanie znacznie zwiększa szanse na powodzenie Twojego eCommerce. Z tego powodu coraz częściej - zwłaszcza w przypadku dużych i kosztownych projektów - rekomendowana jest analiza przedwdrożeniowa. Takie działanie pozwala nie tylko ustalić najważniejsze wymagania dotyczące wdrożenia, ale także pozyskać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych funkcjonalności.

Dlaczego warto?

Analiza przedwdrożeniowa przeprowadzana jest od ogółu do szczegółu. Wszystko rozpoczyna się na spotkaniu inicjującym, podczas którego ustalany jest cel projektu, procesy biznesowe czy technologie. Następne tygodnie to spotkania warsztatowe, najbardziej kluczowe dla tej usługi. Obserwacja procesów biznesowych w praktyce, rozmowy z poszczególnymi osobami z działów eCommerce, wgląd w dokumentację firmową - im więcej informacji zdobędzie software house, tym wartościowszy dokument końcowy analizy będzie dla klienta. A w przypadku kontynuowania współpracy - samo wdrożenie projektu stanie się szybsze, tańsze i odporniejsze na ryzyka.

Co zyskasz, decydując się na analizę przedwdrożeniową?

  • mniejsze ryzyko niepowodzenia - istotne zwłaszcza w przypadku kosztownych projektów,
  • wiedzę - przepływ know-how działa w dwie strony. Dzięki analizie wdrożeniowej poznajemy branżę klienta, a klient narzędzia i rozwiązania stosowane w branży eCommerce. Dzięki wymianie informacji obie strony mogą zdecydować się na najlepsze rozwiązania,
  • mniejszy koszt - niespodzianki są drogie, dlatego dobre przygotowanie, zebranie wymagań oraz funkcjonalności, spisanie kolejności niezbędnych działań pozwolą na wybór optymalnych (także finansowo) rozwiązań.

Dlaczego Advox?

Branżę eCommerce znamy od podszewki, ale na tym nie poprzestajemy - stale aktualizujemy swoją wiedzę, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. W naszym zespole znajdziesz specjalistów, którzy mają również doświadczenie po stronie klienckiej, dlatego doskonale rozumieją specyfikę i możliwości analizy przedwdrożeniowej. Co więcej, realizowaliśmy warsztaty przedwdrożeniowe, których efektem były rozbudowane dokumenty dla przedsiębiorstw o zróżnicowanej strukturze. Wszystkie nasze dotychczasowe analizy kończyły się kontynuowaniem prac i wcieleniem projektów w życie.

Pomożemy! Doradzimy!

To co, zaczynamy? Napisz do nas