Shopify development

Shopify - w pełni funkcjonalny
sklep internetowy stworzony
w mgnieniu oka

Postaw na platformę, która dopasuje się do potrzeb Twojego biznesu. Zapoznaj się z możliwościami Shopify, które pomogą Ci odkryć pełen potencjał Twojego sklepu internetowego!

Doświadczenie poparte wieloma sukcesami

Shopify to platforma wybierana przez miliony użytkowników na całym świecie - skąd wynika jej popularność? Główną przewagę nad innymi rozwiązaniami stanowi łatwość obsługi i potencjalne szybkie uruchomienie sklepu. Co więcej, elastyczność platformy umożliwia dowolne skalowanie biznesu, a dostęp do bogatej gamy aplikacji i integracji ułatwia zarządzanie sklepem.

Tak więc - niezależnie od Twoich priorytetów i potrzeb, Shopify pozwoli Ci dostosować sklep do własnych wymagań. Odkryj pełen potencjał sprzedaży online z Shopify!

Shopify - jedno rozwiązanie dla różnorodnych wymagań i oczekiwań

Od A do Z, a właściwie od pomysłu do sprawnie funkcjonującego sklepu internetowego - właśnie taki zakres obejmuje nasz zestaw usług związanych z Shopify development. Pomożemy Ci, osiągnąć eCommercowy sukces bez względu na to, w jakim miejscu znajduje się Twój biznes. Przekonaj się sam!

Czy Shopify to odpowiednie rozwiązanie dla każdego e-sklepu?

Liczba przedsiębiorców, która zdecydowała się na sprzedaż za pośrednictwem Shopify wynosi już ponad 4 miliony! Od małych firm po znane na całym świecie marki, takie jak Decathlon, Redbull czy Tesla - Shopify to wszechstronny silnik, który można łatwo dostosować do swoich potrzeb, wybierając między pakietem Shopify i Shopify Plus.

Sklep online z potencjałem - poznaj pełen pakiet możliwości Shopify

Shopify zapewni Ci wszystkie niezbędne narzędzia, by sprzedawać online. Każdy plan Shopify został wyposażony w podstawowe funkcje takie jak: zarządzanie produktami, śledzenie sprzedaży, obsługa płatności i dostaw, aż po działania marketingowe i raportowanie. Jeśli jednak te możliwości Ci nie wystarczają, możesz rozszerzyć funkcjonalność platformy dzięki integracjom z gotowymi lub customowymi rozwiązaniami z wykorzystaniem API.

650 mld $
zysków ze sprzedaży
10 978
transakcji na minutę
644 mln
klientów
175
rynków sprzedaży

Dlaczego warto postawić na Shopify?

Elastyczność, skalowalność, proste zarządzanie - właśnie za pomocą tych cech można opisać Shopify. Poznaj inne kluczowe korzyści z wdrożenia Shopify, które sprawiają, że z tego systemu korzystają miliony sklepów internetowych na całym świecie.

01. pomoc 24/7

Shopify oferuje dostęp do wsparcia z różnych źródeł, w tym społeczności i centrum pomocy 24/7. Wybierasz Shopify Plus? Otrzymasz dedykowanego managera konta. I najważniejsze - współpracując z nami, zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych Project Managerów i developerów!

02. podejście omnichannel

Shopify umożliwia sprzedaż w wielu kanałach, w tym poprzez sklep internetowy, wersję mobilną, media społecznościowe czy marketplace'y. Ponadto zapewnia także skuteczne połączenie sprzedaży stacjonarnej i online, dzięki czemu możesz dowolnie kształtować sprzedaż.

03. sprzedaż zagraniczna

Shopify ułatwia prowadzenie sprzedaży zagranicznej, dostosowując się do lokalnych przepisów, podatków i preferencji klientów. Dzięki systemowi MarketsPro możliwe jest m.in. automatyczne przeliczanie cen, obsługa lokalnych metod płatności i dostosowanie treści do języka i kultury.

04. atrakcyjne cenowo rozwiązanie

Shopify dostępny jest w różnych pakietach subskrypcyjnych, dzięki czemu z pewnością odnajdziesz ten spełniający Twoje wymagania - bez względu na to, czy prowadzisz niewielki biznes czy duży sklep internetowy.

05. wysoka skalowalność

Shopify zapewnia narzędzia do łatwego skalowania biznesu online poprzez integrację z aplikacjami dostępnymi w sklepie Shopify App Store, które usprawnią zarządzanie e-sklepem od obsługi klienta po pracę na magazynie.

06.atrakcyjny UX

Shopify zapewnia wysoki poziom doświadczeń użytkownika nie tylko poprzez atrakcyjny design platformy, ale także nowoczesne funkcjonalności (np. wykorzystujące AI), które spełniają potrzeby najbardziej wymagających klientów.Shopify development - integracje, które zwiększą funkcjonalność Twojej platformy

Zastanawiasz się jak działa Shopify? To narzędzie, które rozwija się razem z Twoim biznesem - bez względu na nowe wyzwania, jakie stawia przed Tobą dynamiczny rynek eCommerce, Shopify zapewnia szybką reakcję na zmiany - zarówno dzięki wbudowanym funkcjonalnościom, jak i integracji z API. Dzięki temu możesz łatwo rozbudować swój sklep o zewnętrzne systemy (np. CMS, PIM, WMS), poszerzyć katalog płatności i dostaw, a nawet wyjść ze sprzedażą poza platformę, np. poprzez integrację z takimi marketplace'ami jak Allegro czy Amazon. Dzięki temu zawsze będziesz o krok przed konkurencją, pozostając w gotowości na nowe wyzwania!

Automatyzacja zarządzania sklepem poprzez integrację z zewnętrznymi systemami
Poprawa doświadczeń klienta dzięki rozszerzeniu metod płatności oraz dostaw
Skuteczna sprzedaż w wielu kanałach dzięki połączeniu sklepu z marketplace’ami

Ty pytasz, my odpowiadamy - co musisz wiedzieć o Shopify?

01. Co to jest Shopify?
02. Jak działa Shopify?
03. Ile kosztuje Shopify?
04. Mam rozbudowane potrzeby biznesowe - czy Shopify sobie z nimi poradzi?
05. Czym się różni platforma typu open source od SaaS?
06. Jak działa dropshipping na Shopify?
07. Dlaczego możesz potrzebować pomocy software house’u przy wdrożeniu Shopify?

Rozwijaj swój sklep internetowy z Shopify
Uzyskaj bezpłatną wycenę