Od lat cieszymy się partnerstwem
z liderami na rynku eCommerce

Sprawdź, co w eCommercowej trawie piszczy

16.08.2022

eCommerce news #no. 26

Polacy chętnie korzystają z innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez eCommerce, a ich decyzje zakupowe zmieniają się zgodnie ze światowymi trendami. Jak nadążyć za rosnącymi oczekiwaniami konsumentów? Nic prostszego, wystarczy być na bieżąco - a to zdecydowanie ułatwi lektura kolejnego wydania naszej Advoxowej Prasówki! Przeczytasz?
12.08.2022

Sztuczna inteligencja w eCommerce - w przyszłość za jednym kliknięciem

Jeszcze niedawno o sztucznej inteligencji mówiono jedynie w kontekście utopijnych wizji przyszłości. Dziś specjaliści twierdzą, że w przeciągu 20 lat praktycznie każda firma będzie korzystać z rozwiązań AI. W tym kierunku podąża także rynek eCommerce, który w zawrotnym tempie wprowadza innowacje z zakresu AI. Personalizacja ścieżki zakupowej, dynamiczna strategia cenowa, a może voice commerce - w jakiej formie wprowadzisz sztuczną inteligencję do własnego sklepu internetowego?
08.08.2022

Jak wybrać najlepszą technologię frontendową dla Twojego sklepu internetowego?

Chociaż tzw. "tech stack" to działka software house, warto orientować się w tym, jakie technologie mogą zostać wykorzystane do zaprojektowania Twojego sklepu internetowego. Szczególnie istotne jest to w obszarze frontendu, który obejmuje widoczną dla użytkownika część strony. Koszty, czas, możliwości rozwoju czy pozyskania wsparcia? Sprawdź, jakie czynniki powinno się wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru technologii frontendowej!
05.08.2022

Od przesyłki pocztowej do qCommerce, czyli jak kształtują się trendy w dostawach

Click and Collect, qCommerce, zrównoważone dostawy - nowe trendy na rynku logistycznym pojawiają się w zawrotnym tempie i sprawiają, że kurier czy maszyna paczkowa to obecnie jedynie minimum. Osiągnięcie satysfakcji i lojalności klienta jeszcze nigdy nie było tak trudne, więc firmy oferują coraz to nowsze rozwiązania, by zapewnić komfort kupującym. Sprawdzisz, które z nich pasują najlepiej do Twojego eCommerce?
02.08.2022

eCommerce news #no. 25

InPost zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami, Klarna rozwija swój model płatności w Polsce, a Prezes UOKiK podejmuje walkę z fałszywymi opiniami w internecie. Świat eCommerce zmienia się w zawrotnym tempie - jak za nim nadążyć? Z pomocą przychodzimy my - i jak co dwa tygodnie prezentujemy kolejne wydanie naszej Prasówki. Przeczytasz?
29.07.2022

Grając do jednej bramki - jak powinna wyglądać rozmowa rekrutacyjna?

Setki skomplikowanych pytań technicznych, dociekliwe dopytywanie o doświadczenie, a na koniec słynne zagadki sprawdzające kreatywność - wokół rozmów rekrutacyjnych krąży wiele legend. O tym, jak takie spotkanie powinno wyglądać, a także o tym, dlaczego my w Advox na pierwszym miejscu stawiamy poznanie kandydata, opowie Gwidon Tomczak - nasz Junior HR Specialist. Zapraszamy do lektury!
22.07.2022

Social Commerce - czy warto sprzedawać za pomocą social mediów?

Social media to zdecydowanie fenomen XXI w. Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć, dlaczego tak chętnie z nich korzystamy, ale pewne jest to, że oczekujemy od nich coraz więcej. Co gdyby podczas scrollowania Facebooka móc wygodnie zrobić zakupy? Właśnie to gwarantuje social commerce! Poznaj korzyści, jakie sprzedaż w mediach społecznościowych przyniesie Twojemu sklepowi internetowemu.
19.07.2022

eCommerce news #no. 24

Pora zakończyć oczekiwania - najświeższe wydanie prasówki już jest gotowe! Jak co dwa tygodnie prezentujemy przegląd newsów ze świata eCommerce. Jak kształtują się prognozy rozwoju rynku w 2023 roku? Jak mocno inflacja wpłynie na przyszłość? Jak TikTok walczy o zwiększenie sprzedaży online? Jeśli jesteś ciekaw, przeczytaj!
15.07.2022

Wspomnienia z PHPers Summit 2022

25 czerwca mieliśmy okazję pojawić się na PHPers Summit 2022, jednego z największych wydarzeń branżowych dla programistów PHP, którego w tym roku byliśmy Sponsorem Głównym. A o tym, co się działo w trakcie tego eventu możecie przeczytać w krótkiej relacji na naszym blogu. Stoisko, prelekcje, warsztaty, panele dyskusyjne, gry i konkursy - wszystko w jednym miejscu!
05.07.2022

eCommerce news #no. 23

Spragnieni kolejnej dawki newsów ze świata eCommerce? W pierwszej wakacyjnej odsłonie przychodzimy z samymi ciekawymi informacjami na temat m.in. badania Izby Gospodarki Elektronicznej na temat zwyczajów zakupowych Polaków, efektów współpracy InPost&MODIVO na rzecz zielonej logistyki oraz alarmujących doniesieniach dot. chęci zwiększenia czynszów dla najemców powierzchni w galerii handlowej.

Ta strona korzysta z plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. W celu określenia uprawnień plików cookies edytuj ustawienia w swojej przeglądarce.