Strapi Development

Strapi CMS - twórz strony www:
od wizytówki po sklep online

Strapi CMS to narzędzie, które odpowiada nie tylko za elastyczne zarządzanie i aktualizowanie treści. Umożliwia także tworzenie witryn od podstaw, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów. Bez względu na to czy potrzebujesz strony-wizytówki marki, platformy eCommerce z bogatą ofertą produktów, czy też niewielkiego sklepu internetowego - wszystkie te projekty (i wiele więcej) możemy dla Ciebie zrealizować, wykorzystując Strapi!

Doświadczenie poparte wieloma sukcesami

Strapi CMS to system zarządzania treścią oparty na architekturze headless oraz języku JavaScript. Staje się coraz bardziej popularny globalnie, stanowiąc alternatywę dla dobrze znanych systemów takich jak WorldPress, Drupal czy Wix.com. Z tego rozwiązania korzysta już ponad 40 tysięcy platform online. Poznaj korzyści płynące z wdrożenia Strapi CMS w Twoim sklepie internetowym już teraz!

Na początek - co wyróżnia Strapi CMS?

Skalowanie działalności czy poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju to nieodłączne wyzwania towarzyszące przedsiębiorcom. W przypadku zarządzania treściami online często okazuje się, że rozwiązania typu SaaS (o zamkniętym kodzie źródłowym) mogą ograniczać elastyczność dostosowania się do zmieniających się potrzeb użytkowników. Z kolei bardziej niestandardowe narzędzia mogą okazać się nieosiągalne ze względu na wysokie koszty i długi czas wdrożenia.

Strapi, jako system open source, stanowi doskonałą alternatywę, oferując możliwości wykraczające poza ramy tradycyjnych systemów CMS. Sprawdź, co jeszcze wyróżnia Strapi!

Sprawne tworzenie platform

bogata gama gotowych modułów i narzędzi (które można dowolnie modyfikować) umożliwia tworzenie skalowalnych i wydajnych platform, znacznie skracając czas i koszty projektu. Dzięki temu można szybciej odpowiadać na potrzeby rynku i zaoferować użytkownikom innowacyjne rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Elastyczne podejście do treści

Strapi prezentuje nowoczesne podejście do zarządzania treściami, umożliwiając ich bardziej efektywne wdrażanie, dostosowywanie do różnych grup odbiorców i swobodne udostępnianie w różnych kanałach sprzedaży,co umożliwia sprawne zarządzanie sklepem już po jego wdrożeniu.

Rozwiązanie open source

niezależnie od skali Twojego projektu, wykorzystywanych kanałów komunikacji czy branży, w jakiej działasz, Strapi dopasuje się do Twoich wymagań. Dzięki swojej elastyczności system może być wykorzystywany do różnorodnych celów, od prostych stron informacyjnych po zaawansowane platformy eCommerce czy systemy zarządzania treściami.

Korzyści Strapi CMS - nowy poziom zarządzania contentem

Modułowa struktura, która zapewnia prostą obsługę oraz otwarty kod źródłowy umożliwiający dostosowanie do specyfiki dowolnego projektu - to tylko przykładowe cechy Strapi CMS wyróżniające go na tle innych tego typu systemów. To narzędzie to więcej niż tradycyjny Content Managment System. Jest elastyczne i sprawnie dostosowuje się do współczesnych wymagań sklepów online, oferując rozległe możliwości personalizacji.

W efekcie Strapi CMS skutecznie optymalizuje nie tylko czas, ale także zasoby potrzebne do wdrożenia i aktualizacji treści. Sprawdź, jakie jeszcze korzyści oferuje ten system!

01. Prostota

Intuicyjny interfejs drag and drop (po stronie programisty) oraz klarowna dokumentacja sprawiają, że obsługa Strapi jest niezwykle łatwa. Dzięki temu nawet użytkownicy nieposiadający specjalistycznej wiedzy technicznej mogą bez problemu zarządzać treściami sklepu online.

02. Optymalizacja kosztów i zasobów

Elastyczność tego CMS pozwala na dostosowanie funkcji do konkretnych potrzeb, eliminując konieczność inwestowania w niepotrzebne rozszerzenia. Prosty proces pozwala także na szybkie dostosowanie treści bez konieczności korzystania z usług specjalistów.

03. Bezpieczeństwo

Rozdzielenie warstwy backendowej i frontendowej znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa platformy. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi to, że dane mogą być przechowywane wewnętrznie na serwerze firmy, co minimalizuje ryzyko dostępu osób nieuprawnionych.

04. Wielojęzyczność

Strapi umożliwia nie tylko tłumaczenie treści, ale także dostosowanie tonu i rodzaju komunikatu do potrzeb odbiorców w różnych krajach. To kluczowe dla sklepów internetowych działających na międzynarodowym rynku, zgodnie z trendem cross border.

05. Skalowalność

Strapi doskonale sprawdzi się zarówno na niewielkich platformach, jak i złożonych e-sklepach. Dzięki możliwości wprowadzania niestandardowych zmian w kodzie i integracji z zewnętrznymi wtyczkami system łatwo dostosowuje się do rosnącego poziomu ruchu bez zbędnych przestojów.

06.User Experience

Bogaty zestaw gotowych komponentów i możliwość tworzenia niestandardowych kreacji pozwalają na skomponowanie wyjątkowego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Takie podejście bez wątpienia wpływa na poprawę doświadczeń klienta w sklepie internetowym.


Strapi CMS - nieskończony potencjał zarządzania treściami dla Twojego biznesu online

Proces wdrażania treści na Twojej platformie jest czasochłonny i angażuje pracę wielu zespołów (od programistów po dział marketingu)? Zastanawiasz się co zrobić, aby ten etap przebiegał szybciej? Chciałbyś wykorzystać zaoszczędzone zasoby do lepszego skalowania swojego biznesu, a może nawet poszerzenia działalności na nowe rynki?

W takim razie system CMS taki jak Strapi jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Niezależnie od branży czy rozmiaru biznesu Strapi oferuje narzędzia umożliwiające skuteczne dostosowanie treści do unikalnych wymagań każdego przedsiębiorstwa online. Sprawdź, do jakich rodzajów treści możesz wykorzystać Strapi!

Strony wizerunkowe

Wirtualne katalogi produktów

Rozbudowane landing pages

Personalizowane rozwiązania

Aplikacje mobilne

Więcej niż CMS - technologie, które rozszerzają możliwości Strapi

Strapi CMS to system o otwartym kodzie źródłowym, co umożliwia łatwą integrację z różnymi technologiami. Przede wszystkim, Strapi doskonale współpracuje z popularnymi frameworkami do budowy interfejsów użytkownika takimi jak React, Angular czy Vue.js. Dzięki tym integracjom możliwe jest m.in. dynamiczne prezentowanie treści na różnych urządzeniach oraz interakcja z API Strapi, co z kolei przekłada się na bardziej responsywne i atrakcyjne dla użytkownika możliwości platformy.

Co więcej, Strapi CMS oferuje wsparcie dla szeregu innych technologii - wśród nich warto wymienić: obsługę wielu baz danych czy integrację z narzędziami do monitorowania i analizy danych. Ta wszechstronność czyni Strapi idealnym rozwiązaniem dla projektów o zróżnicowanych potrzebach.

Zastanawiasz się, jaki zestaw technologii wybrać, aby osiągnąć najlepsze efekty z wykorzystaniem Strapi? Poznaj nasz stack technologiczny, a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania!

Jak działa Strapi CMS w praktyce?

W erze dynamicznego rozwoju sklepów internetowych kluczowym czynnikiem sukcesu staje się elastyczność, czyli zdolność do szybkiego dostosowywania się do nowych trendów i adaptacji nowych technologii. Strapi CMS wyróżnia się znacznymi możliwościami w tym kontekście. Co dokładnie czyni Strapi rozwiązaniem na miarę przyszłości?

Jak stworzyliśmy stronę wizerunkową dla marki suplementacyjnej, wykorzystując Strapi CMS?

W pełni funkcjonalna i estetyczna strona wizerunkowa nowej marki z branży suplementacyjnej stworzona od zera w około 100 godzin programistycznych? Taki efekt udało nam się osiągnąć, wykorzystując Strapi CMS w jednym z naszych projektów. Pracę nad stroną rozpoczęliśmy od stworzenia customowych sekcji dopasowanych do wizji marki (np. strona produktu, sekcja “o nas”, opinie klientów).

Każda sekcja została zaprojektowana tak, aby można było ją swobodnie modyfikować i wypełniać różnorodnymi treściami, takimi jak tekst, grafika czy gotowe bloki contentu przygotowane wcześniej w ramach kolekcji Strapi. Dodatkowo dokonaliśmy integracji Strapi CMS z językiem GraphQL, co umożliwiło szybsze i bardziej wydajne pobieranie oraz przetwarzanie danych.

Strona została opracowana w czterech wersjach językowych - polskiej, angielskiej, niemieckiej i francuskiej. Każda z tych wersji jest elastyczna i może być łatwo dostosowywana i rozbudowywana w przyszłości, aby sprostać zmiennym potrzebom zarówno krajowych, jak i zagranicznych rynków.

Co jeszcze warto wiedzieć o Strapi? Zanim zapytasz, my odpowiemy…

01. Jaki jest najlepszy CMS?
02. Jaka jest podstawowa zaleta korzystania z CMS?
03. Co wyróżnia headless CMS taki jak Strapi?
04. Dlaczo warto postawić na współpracę z Advox w ramach wdrożenia CMS?

Tworzenie platform wypełnionych treściami nigdy nie było takie łatwe
Postaw na Strapi CMS