Marketplace - wdrożenia i integracje

Marketplace - wyzwanie,
które się opłaca

Platformy marketplace stanowią coraz popularniejsze rozwiązanie na rynku eCommerce. Czym jest to narzędzie sprzedażowe i dlaczego warto je wdrożyć?

Dlaczego marketplace?

Marketplace, czyli platformy eCommerce, na których produkty i usługi dostarczane są przez firmy trzecie, podbiły rynek B2C i B2B. To atrakcyjne dla Klientów rozwiązanie zapewnia m.in.:

  • szeroki dostęp do produktów i usług,
  • konkurencyjne ceny,
  • bezpieczeństwo zakupów w zakresie jakości produktów czy bezpieczeństwa płatności.

Twoja perspektywa również ma znaczenie. Wdrożenie marketplace pozwoli Ci na:

  • ograniczenie biznesowego ryzyka, kosztów magazynowania i wszelkich formalności,
  • wartość dodaną do głównego źródła przychodów,
  • dostęp do dużej ilości danych dot. zachowań klientów czy aktualnych trendów.

Dlaczego Advox?

Jeśli myślisz o wdrożeniu własnego marketplace B2C lub B2B na miarę największych eCommerce, trafiłeś w dobre miejsce. Mamy duże doświadczenie we wdrażaniu systemów dla średnich i dużych biznesów.

Podstawą naszych działań jest opracowanie architektury Twojego marketplace oraz dobranie adekwatnych i efektywnych narzędzi technologicznych. Podstawowa zasada: projektujemy z myślą o przyszłości - monitorujemy dynamiczne zmiany na rynku eCommerce i dobieramy technologię w sposób odpowiadający sytuacji w branży.

Z dużą uwagą podchodzimy do UX & UI designu. W naszym zespole mamy osoby, które specjalizują się w projektowaniu marketplace’ów. Z dbałością o aktualne trendy, psychologię zachowań konsumenckich i uniwersalne zasady przygotują projekty kart produktu czy checkoutu. Ich praca sprawia, że ścieżka zakupowa z perspektywy klienta jest czytelna, przyjazna i sprzyja dokonaniu zakupu.

Nasze doświadczenie we wdrażaniu różnego rodzaju platform sprzedażowych pozwala na sprawne wdrażanie marketplace’ów z tysiącami produktów. Nasze projekty budujemy w oparciu o platformę Magento, którą wybrali tacy giganci eCommerce jak Nike, Olympus czy SEAT.

To jak? Pracujemy razem?

Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły! Kontakt