Frontend development

Pierwszy rzut oka
na Twój eCommerce -
frontend sklepu online

Chcesz zadbać o najlepsze doświadczenia swoich klientów?
Stworzymy dla Ciebie funkcjonalny i przyjazny dla oka interfejs

Doświadczenie poparte wieloma sukcesami

W świecie wirtualnym wierzy się w miłość od pierwszego wejrzenia - dla użytkownika strony internetowej liczą się pierwsze sekundy, gdy wchodzi na stronę i widzi gotowy efekt. To właśnie wtedy ocenia warstwę wizualną, przejrzystość strony, łatwość nawigacji i wiele innych elementów - a to wszystko po to, by podjąć decyzję o pozostaniu na stronie sklepu lub opuszczeniu go bez dokonania zakupu

W czasach, kiedy kupujemy oczami, co zrobisz, żeby zdobyć eCommercowy perfect match ze swoimi odbiorcami i zapewnić bajkowe zakończenie z serii “i żyli długo i szczęśliwie”? Funkcjonalny (sprawnie działający), atrakcyjny wizualnie (dopasowany do grupy odbiorczej) i intuicyjny (łatwy w obsłudze) frontend to odpowiedź na to pytanie, a development zlecony naszej firmie - najlepsze dopełnienie.

Frontend to:

  • wszystko, co widzi użytkownik wchodzący na Twoją stronę,
  • jedno z pierwszych zetknięć klienta sklepu z Twoją marką,
  • interakcje klienta z Twoim sklepem internetowym.

Funkcjonalny i atrakcyjny frontend sklepu internetowego to jeden z głównych czynników, które wpływają na to, że użytkownik chce zostać na stronie. Projektując go, należy dążyć do zapewnienia balansu między strategią biznesową klienta a użytecznością dla osoby korzystającej ze strony.

Frontend sklepu internetowego - dla pozytywnych wrażeń użytkowników

Wiesz już, że frontend obejmuje wszystkie elementy, które widzi użytkownik Twojego sklepu internetowego, a także odpowiada za możliwość interakcji z nimi. Na pewno rozumiesz to, że wspiera podejmowanie decyzji konsumenckich, odpowiadając na przyzwyczajenia klienta, budując zaufanie i zapewniając poczucie bezpieczeństwa - tak ważne przy zakupach na odległość. Ale czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie cechy są niezbędne, by użytkownik zechciał zostać na stronie dłużej niż przez kilka sekund, a przede wszystkim zapewnić Ci konwersję, dokonując zakupu?
Dobrze funkcjonujący frontend jest:

  • atrakcyjny wizualnie (kolory, grafiki i animacje, układ treści do elementów graficznych),
  • prosty, przejrzysty, intuicyjny,
  • responsywny w wersji mobilnej,
  • szybki, stabilny, bezpieczny,
  • zapewniający płynną nawigację,
  • elastyczny (umożliwiający rozbudowę w przyszłości).

To oczywiście nie wszystkie cechy, jakimi powinien się charakteryzować frontend, ale stanowią absolutną podstawę pod wdrażanie bardziej zaawansowanych zmian. Zaprojektowany w taki sposób interfejs graficzny widoczny przez użytkownika sklepu internetowego pozwala mu w błyskawiczny sposób, przy małym nakładzie pracy i zaangażowaniu otrzymać dokładnie to, czego potrzebuje. Taki właśnie efekt chciałbyś osiągnąć, prawda?

Usługi frontendowe - nasze możliwości dla Twojego eCommerce

Katalog naszych działań z zakresu frontend developmentu jest bardzo szeroki - w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić dostosowanie do potrzeb każdego klienta. Zależy Ci na redesignie Twojego sklepu internetowego i szukasz w tym celu utalentowanego zespołu znającego najnowsze trendy? Uważasz, że konieczne są odświeżenie i przebudowa dotychczasowego frontendu? A może chcesz postawić nowy eCommerce i zależy Ci na zleceniu wszystkich niezbędnych działań jednej firmie? Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Frontend development - technologie i narzędzia

Nieustannie kroczymy z duchem czasu i kontrolujemy, jakie nowe technologie i narzędzia frontendowe wchodzą do użycia. Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych rozwiązań jesteśmy w stanie dopasować najlepsze oprogramowania do potrzeb każdego klienta, co pozwala nam tworzyć projekty dopracowane pod każdym względem. Sprawdź, z czego korzystamy w codziennej pracy!

01. Frontend Magento

Gotowe motywy (themes) dedykowane dla platformy Magento w celu rozszerzania oraz przekształcania wyglądu interfejsów graficznych sklepów internetowych. Dają możliwość optymalizacji pod kątem potrzeb konkretnego klienta.

02. React.js

Biblioteka open-source, która posiada elementy charakterystyczne dla frameworka i pozwala budować funkcjonalne interfejsy graficzne sklepów internetowych. Wyróżnia się dużą elastycznością, skalowalnością oraz prostotą.

03. Angular

Framework Google typu open-source oparty na języku JavaScript. Wyposażony w szereg przydatnych w procesie developmentu cech takich jak architektura oparta na komponentach, modułowość czy dostosowanie do podejścia mobile-first.

04. Invision Studio

Oprogramowanie przeznaczone do projektowania prototypów ekranów desktopowych oraz mobilnych sklepów internetowych wyposażone w narzędzia grafiki wektorowej, modelowania 3D czy stylizacji warstw. Daje możliwość sprawdzania na bieżąco, czy stworzone designy odpowiadają wizji klienta.

05. Figma

Oprogramowanie wykorzystujące możliwości grafiki wektorowej, które pozwala tworzyć prototypy wyposażone we wszelkie oczekiwane przez klienta elementy. Stanowi doskonałe wsparcie w projektowaniu doświadczeń użytkownika w trakcie korzystania ze sklepu internetowego.

06. Dodatkowe programy graficzne

Programy stanowiące przede wszystkim część pakietu Adobe (głównie Adobe Photoshop oraz Adobe XD stanowiący alternatywę dla Figmy), które pozwalają przygotować materiały do publikacji w sklepie internetowych w sposób spełniający oczekiwania każdego klienta.

Artykuł blogowy

Jak wybrać najlepszą technologię frontendową dla Twojego sklepu internetowego?

Pozostając w temacie technologii, na pewno wpadło Ci do głowy pytanie, w jaki sposób pomagamy dobrać najlepszą technologię dla Twojego sklepu internetowego. Chociaż jest to jedna z kwestii z najlepszą odpowiedzią “to zależy”, spróbowaliśmy ją przybliżyć w jednym z naszych artykułów. Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej!

Przeczytaj więcej

Projektowanie frontendu - sztuka przekładania designu na kod

Frontend development to proces, w którym żaden element nie może zostać pominięty. Sprawdź, w jaki sposób pracujemy nad tym, by zadbać o oczekiwany efekt końcowy:

01
Poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań
02
Design
03
Development
04
Testy
05
Release

Zanim zadasz pytanie... mamy gotowe odpowiedzi na najpopularniejsze z nich

01. Czym jest frontend development?
02. Czym się różni frontend od backendu?
03. Dlaczego frontend jest tak ważny dla Twojego eCommerce?
04. Jaką technologię frontendową najlepiej wybrać?
05. Dlaczego zaprojektowanie designu sklepu w Advox to dobry wybór?

Serce zabiło Ci mocniej? Może będzie z tego... frontend?Napisz do nas