Shopware development - wdrożenia eCommerce

Shopware 6 - zaprojektuj
nowoczesny sklep
internetowy

Zbuduj swój sklep internetowy na Shopware 6 - platformie stworzonej po to, by odpowiadać na potrzeby nowoczesnych biznesów B2B oraz B2C

Dlaczego Shopware?

01 / Skalowalność

Operowanie bogatym asortymentem przy średnich i dużych sklepach

02 / Podejście API-first

Szybkie wprowadzenie ulepszeń oraz łatwość integracji sklepu internetowego na Shopware 6 z zewnętrznymi systemami

03 / Sprzedaż omnichannelowa

Spójna komunikacja i obecność wszędzie tam, gdzie jest klient: sklep internetowy, social media, POS, marketplace

Philips, Mars, Douglas, Haribo - czy te nazwy coś Ci mówią? Zgadza się, tak duże i rozpoznawalne na całym świecie marki postawiły na Shopware 6. Niemiecka platforma odpowiedziała na potrzeby przedsiębiorstw działających w różnych branżach - fashion, beauty, interior, B2B Commerce czy food&beverage. Jaki sposób to zrobiła? Odpowiadając na najnowsze trendy eCommerce w zakresie zarówno wymagań stawianych przez rynek, jak i nieustannie zwiększających się oczekiwań klientów sklepów internetowych.

Headless i composable commerce

Dynamiczny rozwój eCommerce, pojawienie się nowych technologii oraz wzrost konkurencyjności wymusiły narodziny nowoczesnych podejść do tworzenia architektury sklepu internetowego. Shopware 6 wpisuje się w założenia headless commerce, umożliwiając niezależne funkcjonowanie frontendu oraz backendu. Efekt? Możliwość rozbudowywania sklepu o kolejne kanały komunikacji bez konieczności przebudowywania całego kodu. Elastyczność zgodna z potrzebami klienta, prawda?

Podejście API-first

Szybkie wprowadzenie ulepszeń oraz łatwość integracji sklepu internetowego na Shopware 6 z zewnętrznymi systemami? Czemu nie! Wykorzystanie rozwiązania API oddzielającego frontend od backendu zgodnie z założeniami architektury headless oraz composable commerce zapewnia wysoką elastyczność wprowadzenia zmian czy przeprowadzania rozbudowy w razie pojawienia się takiej potrzeby. Takie postępowanie przekłada się na przyspieszenie trybu wprowadzania zmian oraz zapewnia większą płynność w procesie samego deploymentu.

Integracja Shopware 6 poprzez API z:

 • dostawcami płatności (np. Przelewy24, PayU),
 • marketplaces (np. Allegro)
 • analityką,
 • zewnętrzne systemy: CRM, PIM, narzędzia marketing automation, e-mail marketing (np. Freshmail).

Sprzedaż omnichannelowa

Shopware 6 pozwala na to, by być obecnym wszędzie tam, gdzie znajduje się klient - prowadzić sprzedaż nie tylko przez platformę internetową, ale na różnych kanałach dystrybucji.

Kanały dotarcia do klientów:

 • social media,
 • POS,
 • marketplaces (Amazon, eBay).

PWA

Jak połączyć aplikację webową i natywną w swoim sklepie internetowym? Wystarczy wybrać nowoczesną technologię - zbudować swój eCommerce na Shopware 6 w oparciu o Vue Storefront PWA. Możliwość przeglądania strony w trybie nie tylko online, ale również offline, szybkie działanie, możliwość instalacji na urządzeniu mobilnym to tylko niektóre zalety tego rozwiązania. Wymienimy również brak konieczności tworzenia odrębnej aplikacji natywnej oraz automatycznie przeprowadzane aktualizacji. Główny cel? Budowanie własnej konkurencyjności poprzez dostosowywanie się do zróżnicowanych oczekiwań klientów.

Nowoczesny eCommerce na Shopware 6

Chodzi Ci po głowie postawienie sklepu na Shopware 6? Sprawdź, jakie funkcjonalności tej platformy będą idealne, by zwiększyć przewagę Twojego eCommerce.

 • model open source: możliwość elastycznego dokonywania zmian dzięki otwartej budowie kodu,
 • podejście API-first: łatwość integracji platformy z zewnętrznymi modułami płatności i dostawy oraz innymi produktami,
 • duch omnichannel: przystosowanie do sprzedaży na różnych kanałach,
 • technologia VUE Storefront PWA: gwarancja działania sklepu internetowego w trybie offline,
 • optymalizacja SEO: zwiększanie widoczności sklepu w sieci dzięki zaawansowanym narzędziom,
 • intuicyjny panel administracyjny: łatwość tworzenia i edycji treści dzięki narzędziu Shopping Worlds oraz funkcji Drag&Drop.

Od wyobrażeń do rzeczywistości

Wyobraź sobie, że posiadasz sklep internetowy, który spełnia wszelkie Twoje wymagania pod względem funkcjonalności. Pozwala prowadzić sprzedaż omnichannel, daje zaawansowane możliwości optymalizacji pod SEO, jest zintegrowany ze wszystkimi niezbędnymi modułami i narzędziami zewnętrznymi.

Wyobraź sobie, że posiadasz sklep internetowy, który sprzedaje. Wyróżnia się zastosowaniem elastycznych technologii (PHP Symfony, Vue.js, PWA). Stanowi odpowiedź na najnowsze trendy na rynku.

Wyobraź sobie, że posiadasz sklep internetowy, który możesz elastycznie dostosowywać odpowiednio do swoich potrzeb oraz oczekiwań klientów. Szybkie ulepszanie, łatwa edycja treści, przyjazny interfejs niewymagające posiadania zaawansowanych umiejętności programistycznych - brzmi kusząco, prawda?

Wyobraź sobie to wszystko, a następnie wybierz Advox Studio - sprawimy, że Twoje wyobrażenia staną się rzeczywistością!

Dlaczego Advox?

Od kilkunastu lat oferujemy kompleksowe wsparcie przedsiębiorstwom działającym w świecie online w różnych branżach - wdrażamy, migrujemy oraz integrujemy (Salesforce, CRM, ERP i wiele innych). Załoga naszego software house składa się z ponad 80 utalentowanych osób (m.in. developerów, testerów, UX/UI Designerów, Project Managerów), którzy wspólnie dbają o powodzenie każdego projektu. Skupienie nawet na najmniejszym detalu - zapewnione!

 • rozumiemy świat eCommerce - dzięki bogatemu doświadczeniu projektowym,
 • orientujemy się w najnowszych trendach w branży - dzięki ciągle powiększanej wiedzy i podnoszonym kompetencjom,
 • dostosowujemy projekt do potrzeb każdego indywidualnego Klienta - dzięki umiejętności wykorzystania nowoczesnych technologii.

Po projektach nas poznacie

Case studies

Wprowadzamy zmiany, których potrzebuje świat eCommerce.Przyłączysz się?