e-commerce

Dostawcy dobrego Smaku – z manufaktur i delikatesów do Twojego domu

Info

Macie ochotę skosztować luksusowych produktów spożywczych od topowych warszawskich dostawców? Właśnie stało się to możliwe, dzięki projektowi, który zrealizowaliśmy dla klienta Deli2.pl i to zaledwie w 100 dni!

Innowacyjna platforma online Deli2.pl oferuje możliwość zakupu ulubionych potraw i produktów premium od znanych i cenionych dostawców na gastronomicznej mapie Warszawy.

Adres:
Deli2.pl
Zakres:

Frontend & Backend Development

PLATFORMA:
Magento logo
iMac z prezentacją projektu Pasta do butów Pasta do butów

Front-end

Ponad 120h spędzonych nad projektem graficznych sklepu, aby zachwycić każdego kto wejdzie na stronę deli2.pl Sklep Deli2 nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest bardzo intuicyjny i łatwy w nawigacji.

Kalendarz dostaw

Dzięki wprowadzonemu przez nasz zespół Magento modułowi zewnętrznemu Deli2.pl zyskał całkiem nowy kalendarz dostaw, w którym klienci mogą wybrać w jaki dzień oraz o jakiej godzinie chcą otrzymać swoje zamówienie.

Lista bestsellerów

Od teraz Klienci są na bieżąco informowani o bestsellerowych artykułach w sprzedaży, z podziałem na poszczególne kategorie produktów.

System powiadomień

W naszym projekcie dla Deli2.pl zadbaliśmy między innymi o wdrożenie takich funkcjonalności jak wysyłka powiadomień o produktach obecnie niedostępnych w ofercie sklepu na adres mailowy klientów.

Funkcjonalność list zakupowych

Dzięki funkcji zapisu produktów na listę zakupową klenci Deli2.pl mogą z łatwością tworzyć indywidualne warianty zamówień bez konieczności ponownego wyszukiwania produktów w sklepie.

Integracje zewnętrzne

Integracja z SAP Business One, który jest odpowiedzialny za procesy finansowe i operacje magazynowe, zapewnia możliwość przyjmowanie faktur, ich wysyłki mailem do Klientów oraz wygodne przypisanie dokumentów sprzedażowych do poszczególnych zamówień z uwzględnieniem ewentualnych zwrotów i edycji zamówienia.

Wykorzystane technologie

Magento 2
RWD
HTML5
jQuery
JS
Axure
php 7

Rzut oka
na całość

Z dumą prezentujemy owoce naszej pracy. Poniżej znajdziesz kilka jej przykładów.

.01
STRONA GŁÓWNA
home
Widok strony bestsport
.02
KATEGORIA
& STRONA PRODUKTU
Widok strony bestsport Widok strony bestsport
.03
KOSZYK
Widok strony bestsport Widok strony bestsport