07.07.2023
Udostępnij:Udostępnij na Twitterze

Człowiek w centrum organizacji, czyli kultura pracy w Advox

Skomplikowane projekty, wymagający klienci, skomplikowane zadania - z tego rodzaju wyzwaniami mierzy się każda rozwijająca się firma w branży IT. W tym wszystkim łatwo jednak zapomnieć o najważniejszym elemencie w organizacji, czyli… człowieku. Bez zaangażowanego zespołu żadna firma nie będzie w stanie osiągnąć długofalowego sukcesu. Co więcej, praca oraz jej miejsce powinny przynosić zarówno satysfakcję z ukończonych projektów, jak i poczucie przynależności do zespołu. Z tego powodu coraz częściej możemy obserwować działania firm skupiające się na wartościach ludzkich. W Advox robimy to od dawna, a właściwie to od początku. Sprawdź sam, w jak sposób pracujemy na co dzień!

W Advox na pierwszym miejscu stawiamy ludzi

W naszej strategii szczególne miejsce zajmują ludzie. Wierzymy, że zadowolenie naszych pracowników przekłada się bezpośrednio na sukces całej organizacji. Koncentracja na komforcie pracy naszego zespołu ma bezpośredni efekt na ich satysfakcję (nie tylko tę zawodową). W Advox opracowaliśmy szereg praktyk, które pomagają pracownikom po prostu czuć się dobrze w pracy. Ale przejdźmy do konkretów - jakie działania podjęliśmy by było to możliwe?

Więcej niż miejsce pracy - Advoxowe biuro

Jeśli choć na chwilę przekroczysz progi naszego biura w Poznaniu, od razu przekonasz się, że nie jest to dla nas jedynie miejsce pracy. Kładziemy duży nacisk na stworzenie przyjaznej atmosfery dla naszych pracowników i nieskromnie możemy powiedzieć, że chyba nam się to udaje.

W biurze podczas przerw od pracy rozgrywamy pełne pasji mecze piłkarzyków, odpoczywamy w chill roomie, a letnimi wieczorami spotykamy się w naszym ogródku np. na firmowym grillu. To jednak nie wszystko! Jesteś ciekawy, co jeszcze skrywa nasze biuro? Wybierz się z nami w wirtualną podróż po Advox.

Dbamy o Twój rozwój - budżet szkoleniowy (i nie tylko)

Kolejnym ważnym celem, który przed sobą postawiliśmy jest ciągły rozwój naszego zespołu. Jak go osiągamy? Każdy z naszych pracowników może w ramach budżetu szkoleniowego skorzystać z wielu szkoleń i kursów dopasowanych do jego indywidualnych preferencji. Jednak inicjatywy rozwojowe nie kończą się w tym miejscu - kolejnym elementem naszego podejścia są regularne spotkania feedbackowe. Podczas nich rozmawiamy o naszej dotychczasowej współpracy, analizujemy postępy w pracy oraz omawiamy przyszłe działania, w jakich pracownik chciałby się realizować. Zależy nam na tym, żeby każdy członek naszej ekipy czuł się ważny, dlatego wspieramy ich rozwój i pomagamy stać się coraz lepszym w swojej dziedzinie.

Działamy wspólnie - kultura pracy w Advox

Zrealizowane projekty są naszym wspólnym sukcesem. Istotne jest dla nas, aby wszyscy zaangażowani w ich tworzenia czuli się zauważeni i docenieni. Zgodnie z tym założeniem rozwijamy naszą kulturę pracy, w której każdy ma bezpośredni kontakt ze swoim liderem. Dzięki temu pracownicy zyskują pewność, że zawsze zostaną wysłuchani. Bliska współpraca pozwala stworzyć bezpieczną przestrzeń na rozwiązywanie trudności i wspólną walkę ze wszystkimi wyzwaniami. Niezależnie od sytuacji - możemy liczyć na wsparcie i zespołowe podejście.

W zgodzie z Twoim stylem życia - elastyczne środowisko pracy

Wciąż rosnący zespół utwierdza nas w przekonaniu, że każdy z pracowników jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Każdemu z nas towarzyszą inne potrzeby - jedni cenią sobie pracę w biurze, z kolei drudzy są najbardziej produktywni w domowym zaciszu. Niektórzy uwielbiają budzić się skoro świt, z kolei dla niektórych wstawanie o poranku nie należy do przyjemności. Aby sprostać wymaganiom wszystkich wprowadziliśmy proste, a efektywne rozwiązanie, czyli elastyczne środowisko pracy. W czym tkwi jego istota? Każdy pracownik ma możliwość wyboru między pracą stacjonarną, hybrydową lub zdalną. Dzięki temu, mogą oni pracować z dowolnego miejsca, które sprawia, że czują się komfortowo. W dodatku każdy sam decyduje, o której godzinie rozpocznie swój dzień w pracy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda osoba ma indywidualne potrzeby, własne pasje czy po prostu obowiązki, które chce pogodzić z pracą. Elastyczne podejście pozwala zapewnić pracownikom optymalne warunki zarówno do realizacji własnych celów zawodowych, jak i tych prywatnych.

Poznaj załogę Advox

Znasz już nasze wartości. Wiesz także, w jaki sposób działamy. Czas na najważniejsze, czyli głosy naszej Advoxowej drużyny. Przekonaj się, co nasi pracownicy cenią sobie najbardziej w firmie. Obejrzyj krótki filmik i poznaj historię każdego z nich!

Człowiek w centrum organizacji - wiemy, że warto!

Człowiek w centrum organizacji to podejście, zgodnie z którym tworzymy Advox od samego początku i co najważniejsze - nie zamierzamy z niego rezygnować. Ponad 14 lat doświadczenia utwierdziło nas w przekonaniu, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy i ich zaangażowanie. Na co dzień stawiamy na praktyki, które pozwalają każdemu rozwijać swoje umiejętności i po prostu czuć się dobrze w pracy. Efekty?

Prawie 100-osobowy zespół, który z powodzeniem możemy nazwać zgraną i pełną nowych pomysłów ekipą. Chcesz do nas dołączyć? Zajrzyj do zakładki kariera. Wybierz najlepszą dla siebie ofertę, aplikuj, a my zajmiemy się całą resztą!

Kontakt

Genialne pomysły nie mogą czekać!

Wyślij wiadomość