photo description

Weź udział w webinarze, a odkryjesz, co zrobić, by poprawić UX w swoim sklepie internetowym!

Co Ci da uczestnictwo w webinarze?

01 / Poznasz

praktyczne narzędzia UX i ich wpływ na użytkowników,

02 / Otrzymasz

przykłady dobrych praktyk w różnych branżach,

03 / Nabędziesz

umiejętność wprowadzania zmian i analizowania ich efektów.

Dla kogo jest ten webinar?

Właścicieli sklepów internetowych

UX/UI Designerów

Specjalistów ds. eCommerce

Specjalistów ds. marketingu

Osób zainteresowanych UX

Pełna agenda webinaru
1. Kluczowe elementy sklepu internetowego Przedstawimy Ci, na co użytkownicy sklepów zwracają uwagę i jakie elementy musisz brać pod uwagę przy projektowaniu wyglądu sklepu.
2. Zmiana podejścia do UX na przestrzeni lat Zarys historyczny będzie stanowił doskonałe podejście do omówienia tego, w jaki sposób obecnie patrzy się na tematy UX.
3. UX-owy Złoty Graal Najlepiej czerpać z doświadczeń innych - dlatego dowiesz się, jakie rozwiązania UX są wykorzystywane przez różne sklepy internetowe i przeanalizujesz pozyskane efekty. Może któreś rozwiązanie sprawdzi się właśnie u Ciebie?
4. Czy UX ma takie samo znaczenie w B2B i B2C Temat długi jak Mur Chiński - postaramy się wyjaśnić, jak należy patrzeć na tematy UX w kontekście handlu hurtowego oraz relacji z klientem.
5. Długi czas ładowania - czyli jak niecierpliwi są klienci? Zniecierpliwiony klient to klient, którego nikt nie chce. Co zrobić, by tego uniknąć?
6. Czy ładniej znaczy lepiej? Kilka słów o UI Przekażemy Ci kilka wskazówek dot. tego, w jaki sposób projektować interfejs.
7. Wprowadzanie zmian i ich konsekwencje Wprowadziłeś zmiany, ale wyniki nie są satysfakcjonujące? Na koniec naszego webinaru wyjaśnimy Ci, dlaczego tak się dzieje.
Kto poprowadzi webinar?

Igor Kałuża - Head of Marketing w Advox Studio, z branżą marketingu i eCommerce związany od ponad 6 lat. W codziennej pracy odpowiedzialny jest m.in. za opracowywanie strategii marketingowych, automatyzację marketingu, lead generation oraz nawiązywanie nowych relacji partnerskich. Z zamiłowania grafik przykładający wielką wagę do UI.

zdjęcie

Sprawdź, z kim współpracujemy

Weź udział w webinarze,

a następnie wykorzystaj nabytą wiedzę w swoim sklepie internetowym!

Ta strona korzysta z plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. W celu określenia uprawnień plików cookies edytuj ustawienia w swojej przeglądarce.