DevOps

Usługi Devops - Twoje wsparcie w rozwoju i utrzymaniu oprogramowania

Zadbajmy wspólnie o jakość Twoich projektów IT - pomogą nam w tym liczne usługi DevOps dopasowane do najbardziej aktualnych potrzeb biznesowych.

Doświadczenie poparte wieloma sukcesami

Devops - ciągłość, stabilność i automatyzacja Twojego projektu IT

Zależy Ci na tym, by skutecznie przyspieszyć cykle wydawania produktu w Twojej firmie? Stawiasz na stały monitoring wszelkich zdarzeń zachodzących w zarządzanym przez Ciebie sklepie internetowym? Szukasz sposobów na to, by zwiększyć wydajność posiadanej infrastruktury? W każdej z tych sytuacji jesteśmy do Twojej dyspozycji wraz z naszym katalogiem usług z zakresu DevOps. Jakie działania w ramach rozwoju i utrzymania oprogramowania pomogą Twojemu biznesowi?

Automatyzacja procesów, monitoring oprogramowania czy odpowiednia konfiguracja serwerów to podstawa w środowiskach stawiających na stabilne działanie, sprawne utrzymanie oraz dynamiczny rozwój projektów IT.

Usługi DevOps - katalog dopasowany do potrzeb Twojego biznesu

Kompetencje członków zespołu, doświadczenie w wykorzystywaniu licznych narzędzi wspierających pracę (zwłaszcza automatyzujących) oraz wiedza dotycząca niezbędnych elementów stabilnego działania oraz odpowiedniego rozwoju aplikacji - takie 3 cechy stoją u podstawy oferowanych przez nas usług z zakresu DevOps. Katalog realizowanych przez nas czynności wspiera tworzone rozwiązanie IT przez cały czas (od powstania aż po utrzymanie infrastruktury) - wszystko po to, byś Ty nie musiał się martwić o potencjalne błędy, przestoje w działaniu czy złe wykorzystanie zasobów.

Jesteś ciekaw, w jaki sposób pomagamy w usprawnianiu oraz optymalizowaniu zachodzących procesów rozwoju oprogramowania?

DevOps - dla utrzymania i rozwoju projektów IT

Już wiesz, że korzystając z rozwiązań DevOps automatyzujemy naszą pracę w ramach wdrażania sklepów internetowych dla naszych klientów. Szybsze wprowadzanie na rynek, łatwiejszy rozwój oraz sprawniejsza ciągła integracja - właśnie na to pozwala nam stała współpraca między zespołem programistów a administratorów systemów oraz wykorzystywane przez na co dzień narzędzia i technologie.

Na pewno jednak zastanawiasz się, co zyskasz, gdy zdecydujesz się skorzystać z oferowanych przez nas i przedstawionych wyżej usług DevOps. Możesz się spodziewać przede wszystkim sprawniejszego działania Twojej aplikacji oraz skutecznego wykrywania potencjalnych błędów i problemów (zanim trafi na nie użytkownik końcowy lub nawet zanim się pojawią). Takie postępowanie przełoży się z kolei na obniżenie kosztów utrzymania i rozwoju oprogramowania, co z biznesowego punktu widzenia na pewno ma dla Ciebie znaczenie.

przyśpieszenie procesów

likwidacja możliwych błędów

obniżenie kosztów

poprawa jakości

skuteczne rozwiązywanie problemów

DevOps + Advox - nasz stack technologiczny

Realizacja opisanych przez nas usług oraz osiągania przez klienta oczekiwanych korzyści wymaga wykorzystania różnego rodzaju narzędzi - z pomocą przychodzą wypracowane standardy pracy i szeroki stack technologiczny wspierający nas w codziennych zadaniach. Przekonaj się, jakie technologie sprawiają, że utrzymanie oraz rozwój aplikacji naszych klientów przebiega we właściwy sposób.

01. Git

Kontrolowane wprowadzenia zmian w projekcie i możliwość powrotu do wcześniejszej wersji - właśnie na to pozwala nam narzędzie Git, chroniąc w przypadku pojawienia się błędów uniemożliwiających dalsze tworzenie kodu

02. GitLab CI/CD

Jedno kliknięcie developera, by aplikacja pojawiła się na serwerze? Taka automatyzacja procesu deploymentu wynikająca z wykorzystania tej technologii pozwala znacząco przyspieszyć proces wypuszczania oprogramowania

03. Docker

Korzystając z tego narzędzia, możemy przeprowadzić proces konteneryzacji i orkiestracji aplikacji, czyli izolacji i wirtualizacji procesów w sposób pozwalający dostarczyć system operacyjny ze wszystkimi potrzebnymi zależnościami (np. w ramach przywracania do poprzedniej wersji)

04. Ansible

Sprawna konfiguracja i administracja serwerem, wdrażanie aplikacji czy udostępnianie zasobów odbywa się przy wykorzystaniu napisanego w Pythonie narzędzia - Ansible. Automatyzacja pracy serwerów? Jak najbardziej!

05. Grafana

Wszystkie dane dotyczące sklepu zebrane w uporządkowany i przystępny do analizy sposób, a na dodatek wyświetlone na jednym ekranie - przy pomocy Grafany monitoring poszczególnych elementów jest znacząco ułatwiony i przyspieszony

06. Jenkins

Ciągłe wdrażanie zmian w kodzie w celu zadbania o rozwój oprogramowania? Contuinous deployment oraz continuous integration (CD/CI) zapewniane są poprzez wykorzystanie Jenkinsa wyposażonego w tysiące różnego rodzaju wtyczek

Uprzedzając pytania, które mogą Ci przyjść do głowy

01. Czym jest DevOps?
02. Jak wygląda proces DevOps?
03. Jakie korzyści przyniesie mi skorzystanie z usług DevOps?
04. Z jakich usług DevOps mogę skorzystać w Advox?
05. Dlaczego powinienem zdecydować się właśnie na Advox?

Zadbaj w lepszy sposób o utrzymanie i rozwój swojego oprogramowania
Zapytaj o nasze usługi z zakresu DevOps