17.12.2019
Udostępnij:Udostępnij na Twitterze

Praca w agencji interaktywnej – jaka jest naprawdę?

IT jest chłonnym rynkiem pracy, który chętnie przyjmuje zarówno ekspertów, jak i początkujących gotowych wszystkiego się nauczyć od podstaw. Osoby, które łączą wiedzę techniczną i kreatywne podejście, mogą szczególnie dobrze odnaleźć się w agencji interaktywnej – czyli firmie skupionej na tworzeniu stron, sklepów, platform B2B, aplikacji i innych szeroko pojętych narzędzi dla firm.

Zalety pracy w eCommerce i agencji interaktywnej

Na temat pracy w agencji interaktywnej lub Software House krąży pełno opinii i mitów, zwłaszcza dotyczących warunków pracy. Bez wątpienia są to nowoczesne firmy, które dbają o swoich pracowników. Wiele z nich wychodzi poza podstawowe zapewnienie wygody pracownika i oferuje różne benefity.

Ogromną zaletą pracy w IT i eCommerce jest wyjątkowa, luźna atmosfera. Osoby zatrudnione często odnoszą się do siebie serdecznie i chętnie spędzają ze sobą czas. Pracodawcy zdają sobie sprawę, że zadowolony pracownik i zintegrowany zespół odnosi najlepsze wyniki, dlatego dbają o samopoczucie zatrudnionych osób.

Od juniora do senior developera

Wiele osób, które chcą zacząć pracę w agencji interaktywnej, zwłaszcza takiej skupionej na eCommerce, obawia się trudnego początku. Jednak wiele firm chętnie przyjmuje także junior developerów – czyli osoby, które posiadają już pewną wiedzę i umiejętności, jednak nie posiadają dużego doświadczenia na rynku pracy. Oferują możliwości rozwoju i najczęściej atrakcyjne warunki także dla początkujących.

Praca w agencji interaktywnej jest doskonałym miejscem dla osób, które lubią się rozwijać. Często można w nich nauczyć się zawodu praktycznie od zera. Jednocześnie oferują możliwość awansu i ciekawe możliwości specjalizacji, takie jak backend developer czy specjalista od quality assurance.

Praca w Advox

W Advox staramy się, żeby praca w agencji nie kojarzyła się z odhaczeniem 8 godzin przed komputerem. Dbamy o zdrowie naszych pracowników poprzez zapewnienie świeżych owoców, cotygodniowych odwiedzin masażysty czy możliwości skorzystania z karty Multisport oraz ubezpieczenia medycznego. Dla równowagi, oprócz zadbania o fizyczne samopoczucie, pomagamy też zachować zdrowie ducha poprzez organizację tzw. Pizza Friday, czy wyjazdów integracyjnych. Pamiętamy także o urodzinach naszych pracowników, które ochoczo świętujemy.

Jak widać, praca w eCommerce to nie tylko siedzenie za biurkiem. Frontend czy backend developer, junior czy senior – niezależnie od posady, dbamy o naszych pracowników oraz ich samopoczucie i dążymy do tego, żeby do pracy przychodzili z uśmiechem na ustach.

Kontakt

Genialne pomysły nie mogą czekać!

Wyślij wiadomość