eCommerce

Amoreo - najnowsza technologia
dla najważniejszego
dnia w życiu

Rozwiązania, dzięki którym łatwo zaprojektujesz swój ślub marzeń

Zakres prac

UX/UI design, Development

Cechy szczególne

PWA

Branża

branża ślubna

Rok wdrożenia

2020

Organizacja ślubu jeszcze nigdy nie była tak prosta!

W odpowiedzi na ciągle rosnące zapotrzebowanie na usługi ślubne stworzyliśmy dla naszego klienta, firmy Amoreo, portal, który jest miejscem łączącym usługodawców z osobami poszukującymi sali, sukni, fryzjerów i innych niezwykle potrzebnych usług na swój najważniejszy dzień w życiu.

logo Amoreo

Najnowsza technologia na ratunek parze młodej
Portal Amoreo został stworzony w całości w technologii PWA. Dzięki wykorzystaniu tego rozwiązania mieliśmy możliwość skorzystania z wielu funkcji, które oferują aplikacje webowe. Wdrożyliśmy nowoczesne animacje czy powiadomienia push.

To wszystko sprawia, że korzystanie z Amoreo jest nie tylko niezwykle proste, ale sprawia niesamowitą przyjemność. Wyskakujące powiadomienia natomiast (push notification poprzez pełne wykorzystanie service workerów) nie pozwolą zapomnieć o zbliżających się terminach usług - nawet jeśli nie mamy otwartej strony Amoreo! Zadbaliśmy również o ułatwienie procesu rejestracji oraz logowania, które może odbyć się za pośrednictwem Facebooka.

Postawione cele:

  • stworzenie portalu na PWA,
  • wdrożenie szeregu funkcjonalności dla usługodawców,
  • integracja portalu z Salesforce.

Zaprojektuj swój ślub!

Amoreo to serwis, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Przyszłe pary młode mogą nie tylko przeglądać i rezerwować usługi pojawiające się w serwisie. Każdy użytkownik ma opcję założenia profilu swojego ślubu czy stworzenia listy gości. Świetnym rozwiązaniem jest wdrożona przez nas giełda ogłoszeń, za pośrednictwem której młode pary mogą wystawić na sprzedaż suknie, garnitury albo nietrafione prezenty.

Dzięki Amoreo para młoda może zorganizować również zbiórkę pieniężną na poczet wesela, z której środki mogą zostać wykorzystane do zakupu usług w ramach portalu lub wpłacone na wybrane organizacje charytatywne. Wyszukiwanie usług oraz ich filtrowanie oparliśmy o ElasticSearch umożliwiający między innymi konfigurację podpowiedzi oraz funkcję kategorii wirtualnych, dzięki którym możliwe jest przypisywanie produktów do wybranych kategorii ze względu na atrybuty.

Rozwiązania dla usługodawców

Amoreo zostało stworzone nie tylko z myślą o osobach pragnących zaplanować swój najważniejszy dzień w życiu. To przede wszystkim serwis skierowany do usługodawców, dla których przygotowaliśmy szereg funkcjonalności.

Oprócz reklamowania swojej oferty mają możliwość zarządzać swoim kalendarzem oraz pracownikami, przypisując ich do konkretnych usług. Różne pakiety abonamentowe zapewniają im dostęp do rozmaitych funkcjonalności.

Zarządzanie na najwyższym poziomie

Tworząc serwis Amoreo, mieliśmy na uwadze to, aby zapewnić klientowi jak najlepsze i intuicyjne zarządzanie portalem. Całość bazuje na naszym własnym, autorskim CMS-ie, który umożliwia zarządzanie każdym aspektem jego funkcjonowania, a co ważniejsze, pozwala tworzyć nowe landing page. Amoreo zostało zintegrowane z Salesforcem, dzięki czemu zespół handlowy może łatwiej sprzedawać usługi. Dużym atutem projektu jest wdrożona przez nas zautomatyzowana weryfikacja usługodawców poprzez potwierdzanie autentyczności dokumentów oraz możliwość obsługi kilku usługodawców z poziomu jednego konta. Poprzez integrację z płatnościami Mangopay Klient może z kolei zarządzać wirtualnymi portfelami. Postawiliśmy również na nowoczesny ERP Enova, dzięki któremu zarządzanie wszystkimi działaniami w firmie jest przejrzyste i efektywne.

Z marketingowym zacięciem

Serwis Amoreo oferuje szerokie możliwości płatnego promowania usług i ogłoszeń, np. poprzez tworzenie kuponów rabatowych dla klientów. Usługodawcy mogą również podbijać pozycje swoich usług na listingach oraz oznaczać jako “super ogłoszenia”, zyskując większy odzew ze strony usługobiorców. Amoreo posiada także wbudowany czat, który znacznie skraca i ułatwia ścieżkę komunikacji między klientami oraz usługodawcami w czasie rzeczywistym

  • skrócenie ścieżki kontaktu między usługodawcami i usługobiorcami,
  • możliwość płatnej promocji świadczonych usług,
  • atrakcyjny design portalu.

Masz pomysł?

Chętnie wcielimy go w życie! Do dzieła

Ta strona korzysta z plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. W celu określenia uprawnień plików cookies edytuj ustawienia w swojej przeglądarce.