Powrót do artykułów

AKTUALNOŚCI

SPRAWDŹ TO

Wakacyjne opóźnienia

Czyli kiedy trzeba powiedzieć sobie dość i ruszyć na wakacje...

Wakacyjne opóźnienia
Wakacyjne opóźnienia

Szanowni Klienci, wczoraj wieczorem do naszej agencji dotarła niespodziewana, aczkolwiek bardzo szczęśliwa wiadomość: jeden z advoxowych programistów, Karol, trafił „szóstkę” w Lotto. I to nie byle jaką, pierwszą lepsza, jedno czy dwumilionową szóstkę, lecz szóstkę z kumulacją! „Nastka” z przodu i sześć zer z tyłu. Na pewno, liczyliśmy trzy razy.

Karol zawsze był człowiekiem z gestem; tu kupił zgrzewkę coli (24 sztuki!), tam zamówił pizzę z kaparami i łososiem norweskim dla całego pokoju. Tak po prostu, z własnej – nieprzymuszonej! – woli. Słowo, naprawdę nieprzymuszonej.

Ale tym razem Karol przerósł sam siebie.

Wybaczcie, że nie informujemy każdego z Was z osobna, ale za parę godzin mamy samolot i musimy spakować jeszcze walizki. Na miesięczne wakacje w gabońskiej dżungli trzeba się dobrze przygotować. Możemy mieć problemy z dostępem do internetu, więc realizacja Państwa projektów może się nieco opóźnić. A właściwie – opóźni się na pewno. O jakiś miesiąc.

Obiecujemy jednak, że zajmiemy się nimi, jak tyko wrócimy z Afryki. Od razu po powrocie. Natychmiast.

Albo gdy szef każe nam się przestać wygłupiać. Czyli za moment ;-).

ikona w tle
ikona w tle
ikona w tle

Sebastian

Mistrz ciętej riposty i ironii, którymi włada równie sprawnie po polsku i po angielsku. Swe talenty pedagogiczne i lingwistyczne sprawnie wykorzystuje w zarządzaniu projektami dla naszych klientów. Dumny poznańczyk z przekonania i właściciel najchudszych nadgarstków w całej Pyrlandii.