Powrót do artykułów

AKTUALNOŚCI

SPRAWDŹ TO

Ecommerce Expo 2018 w Warszawie

Byliśmy tam, wszystko widzieliśmy i planujemy wrócić :-)

Ecommerce Expo 2018 w Warszawie
Ecommerce Expo 2018 w Warszawie

W tym miesiącu uczestniczyliśmy w jednym z największych wydarzeń z branży e-commerce w Środkowej Europie - Targach eHandlu w Warszawie. Całość zrobiła na nas ogromne wrażenie!

Zachwyciła nas przede wszystkim atmosfera, jaka tam panowała. Nie czuliśmy rywalizacji i konkurencji, mimo że wystawcy prześcigali się w pomysłach czym zainteresować odwiedzających. Były lody tajskie, były piłkarzyki, świeże soki, Śliwowica (co kto woli) i wiele więcej. Na naszym stoisku też przygotowaliśmy coś specjalnego - wzięliśmy ze sobą nasz firmowy automat do gier Arcadę, który zrobił prawdziwą furorę! Obudziliśmy w uczestnikach wspomnienia z dzieciństwa, bo większość z grających nie miała z tym styczności od lat!

Poza świetną zabawą mieliśmy również przyjemność przeprowadzić wiele ciekawych branżowych rozmów, których owoce być może za jakiś czas poznacie. Dowiedzieliśmy się też, że nasze firmowe multitoole to najlepszy z możliwych gadżetów, więc obiecujemy następnym razem wziąć ich więcej!

Wyjazd uznajemy za bardzo udany, tak że spodziewajcie się nas na kolejnych edycjach :)

ikona w tle
ikona w tle
ikona w tle

Kornelia

Człowiek-pocisk, pędząca kula czystej energii emitująca do 1000 słów na minutę. Milknie tylko by wysłuchać, niczym wytrawny psychoterapeuta, potrzeb naszych klientów.